Makléři Makléřům Funguje to - - | Makléři Makléřům

Funguje to

Na školení vás učíme marketing a postupy, která nám fungují. Jako důkaz zde budeme uveřejňovat poptávky na naše služby, kterých nám každý měsíc chodí několik.

Dobry den pane Tesarek,
obracim se na Vas s prodejem nasi chalupy, ktera se nachazi v Borotine u Tabora. Mate o prodej zájem?

S pozdravem Martina S.”

Předpokládaná cena :1 500 000 Kč
Předpokládaná provize :70 000 Kč
Zdroj:Webové stránky

“Dobrý den pane Součku,

byla jsem požádána naším panem ředitelem ke sjednání schůzky s vámi ohledně spolupráce na výhradním zastoupení při pronájmu našeho bytového fondu  (700 bytů na Praze 4). Navrhujeme termín 16. června 2017 v 10.30 na adrese naší centrály na Václavském náměstí viz. patička emailu. Prosím o potvrzení schůzky, předem děkuji.

Petra S.”

Předpokládaná cena :dlouhodobá spolupráce
Předpokládaná provize :dlouhodobá spolupráce
Zdroj:Webové stránky

“Dobrý den pane Součku,

chtěl bych vás poprosit o pomoc při prodeji rodinného domu mých rodičů ve Vyžlovce u Prahy. Prosím o informaci, zda máte o tuto zakázku zájem, případně za jakých podmínek.

Děkuji Pavel Č.”

Předpokládaná cena :5 297 000 Kč
Předpokládaná provize :264 850 Kč
Zdroj:PPC reklama

“Dobry den pane Soucek, jelikoz jsem na dovolene a mam jen telefon na vyrizovani emailu, popisu velmi strucne proc jsem se na vas obratila. Vlastnime s manzelem stavebni pozemek ve Zvoli u Prahy. Pozemek je 1390m2, je zcela zasitovany ( voda kanalizace, el.), Jsou na nem vzrostle stromy, stoji na okraji obce v zastavbe pouze nekolika malo domu. Pozemek bychom radi prodali. Zaroven bychom chteli za penize z prodeje koupit hezky byt 2+1 s terasou nebo vetsim balkonem v Praze, nemusi byt nutne novy, mensi rekonstrukce nevadi. To je jen hruby nacrt planu. Vec nespecha. Hledame odbornika, ktery nam pomuze vec zrealizovat. Pokud byste mel o takovou zakazku zajem, pripadne vedel o nekom spolehlivem se stejnym pristupem jako mate vy, ozvete se. Znovu opakuji, ze vec nespecha. Ostatni bychom probrali osobne. Dekuji, s pozdravem, Zuzana E.”

Předpokládaná cena :5 200 000 Kč
Předpokládaná provize :188 760 Kč
Zdroj:PPC reklama

“Dobrý den pane Součku, s přítelem vlastníme rodinný dům v Hodkovičkách, v Praze 4, který se chystáme prodat. Chtěli bychom se s vámi sejít a projednat možnosti spolupráce při prodeji našeho domu. Viděli jsme vaši reklamu i vaše prezentace a moc se nám líbí. Tímto stylem bychom chtěli náš dům prezentovat, protože ostatní velké realitní kanceláře, které jsme oslovili, nám nic podobného zajistit nechtějí. Předem děkuji za odpověď. Lucie H.”

Předpokládaná cena :18 000 000 Kč
Předpokládaná provize :653 400 Kč
Zdroj:PPC reklama

“Dobrý den pane Součku, už dva roky prodáváme dům u Prahy a stále se nám to nedaří. Viděli jsme vaši prezentaci jedné nemovitosti a rádi bychom se s vámi domluvili na spolupráci při prodeji našeho rodinného domu. Zdeněk a Vladimíra Ž.”

Předpokládaná cena :20 000 000 Kč
Předpokládaná provize :750 000 Kč
Zdroj:Youtube.com

“Dobrý den, pane Tesárku,

rozhodla jsem se prodat stávající byt a koupit jiný ve stejné lokalitě (Praha 5 Zbraslav). Protože je přede mnou spousta otazníků, na co vše dát pozor, co vše zařídit, jak to udělat, abych prodala co nejrychleji za co nejvíc a koupila přesně to, co potřebuji za co nejlepší cenu :-))), tak hledám rady a pomoc. A protože na Vás čtu všude jen samé chvály, a také, že Vás vidím “navolnenoze”, kde jsem taky registrována :-), a v neposlední řadě, že mne opravdu zaujalo, jak to vše děláte, tak bych Vás ráda v první fázi spolupráce požádala o schůzku a pár (no spíše více) rad, což si ráda zaplatím.

Děkuji předem za odpověď a přeji Vám příjemný zbytek dne, Marie P.”

Předpokládaná cena :9 500 000 Kč
Předpokládaná provize :459 800 Kč
Zdroj:Facebook reklama

“Dobrý den mám u Prahy pole, cca. 10 ha, kde vlastním idální 1/4 a chtěla bych to prodat. Pomůžete mit?

Děkuji Lucie Marek”

Předpokládaná cena :23 000 000 Kč
Předpokládaná provize :1 113 200 Kč
Zdroj:Webové stránky

“Dobrý den pane Tesárku,

obracím se na Vás s předběžným dotazem, zda byste nám mohl pomoct s prodejem bytu 2+kk v Praze Čakovicích.

Zatím jsme se snažili prodávat byt svépomocí přes bezrealitky.cz, ale během měsíce se nikdo neozval, proto uvažujeme o využití služeb realitního makléře.

Byt již máme nafocený. Rád bych případně využil Vaše služby pro inzerci a samotný prodej, v němž se určitě vyznáte mnohem lépe než já. Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné se domluvit jen na částečných službách, tedy na samotném prodeji?

Předem děkuji za odpověď,
Jan T.”

Předpokládaná cena :3 600 000 Kč
Předpokládaná provize :174 240 Kč
Zdroj:Webové stránky

“Dobrý den pane Tesárku,

rádi bychom prodali nemovitost dvougenerační bydlení 5+1 a 3+kk zvlášť vchody. RD postaven roku 2013. Zahrada cca 750 m2. Babice u Říčan. Odhadní cena 8 500 000 Kč. V lednu bude nemovitost úplně vystěhovaná. Je možnost spojit se telefonicky?

Děkuji předem, Kateřina A.”

Předpokládaná cena :8 500 000 Kč
Předpokládaná provize :411 400 Kč
Zdroj:Webové stránky