Kdo jsme?

Jsme dva realitní makléři. Děláme svou práci, jak nejlépe umíme. Na realitním trhu nám chybí předávání faktických realitních zkušeností i podnikatelských a marketingových technik, které každý den moderní realitní makléř potřebuje a využívá ke své práci tak, aby byl úspěšný a uznávaný.

Proto jsme vytvořili vzdělávací miniprojekt Makléři Makléřům, ve kterém vám budeme předávat jen ty podnikatelské a marketingové techniky, které nám fungují v každodenní praxi a může je pro růst svého podnikání používat úplně každý. Žádné teorie, pouze praxe.

Michal Souček, Martin Tesárek

Michal Souček

Michal Souček se v realitách pohybuje jako makléř a drobný realitní investor od roku 2002. V roce 2017 zobchodoval nemovitosti za víc než 86 milionů korun. Dlouhodobě se věnuje studiu podnikatelských, prodejních i marketingových technik, které sám používá ve svém podnikání a své zkušenosti předává dál na seminářích, přednáškách i makléřům ve svém týmu.

Martin Tesárek

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil úspěšnou realitní společnost Makléři na doporučení, s.r.o. Martin je autorem populárního on-line vzdělávacího projektu Marketing pro makléře. Od roku 2016 zhodnocuje své zkušenosti i na poli realitního developmentu ve společnosti 2M INVEST.