Podnikatelské techniky makléře

Přesné místo bude upřesněno!

Cena 2 490 Kč

vč. materiálů a občerstvení

Michal se v realitách pohybuje jako makléř a realitní investor od roku 2002. V roce 2017 zobchodoval nemovitosti za víc než 86 mil. Kč. Dlouhodobě se věnuje studiu podnikatelských, prodejních i marketingových technik, které sám používá ve svém podnikání.

Co umím, a co vám ukážu? 

Hodně se věnuju marketingu, automatizaci procesů a nástrojům, které makléřům vydělávají a šetří peníze. Vše, co dělám, má svůj důvod, smysl, řád a kvalitu. Kdo mě zná, tak to ví.

A o to se s vámi rád podělím. Na semináři se dozvíte mimo jiné, co mi funguje nejvíc, ale třeba i to, co se fakt nepovedlo a proč.

Přihlaste se na jeden ze dvou posledních termínů živého semináře do Prahy nebo do Olomouce. Nebudete litovat.🙂

O čem si budeme povídat mimo dalších témat?
  • Nástroje k budování osobní značky a exkluzivním náběrům.
  • Proč budete díky obsahovému marketingu vydělávat víc?
  • Co z vás před zákazníky udělá tu největší hvězdu? 

Co umím, a co vám ukážu? 

Hodně se věnuju marketingu, procesům a nástrojům, které makléřům vydělávají a šetří peníze. Vše, co dělám, má svůj důvod, smysl, řád a kvalitu. Kdo mě zná, tak to ví.

A o to se s vámi rád podělím.

Jaký seminář je?

Antonín Krumnikl RE/MAX

“Michalův seminář, byl energický a neusínal jsem. Říká, že je totální introvert – kecá. Narváno informacemi, podloženo praxí. Návratnost investice do semináře je čistě na vás. Pokud uděláte jen 10% toho co Michal poradí, vrátí se desetinásobně. A to chcete.”

Zdeněk Fibrich M&M Reality

“Velmi přínosné a zároveň lidské, užitečné rady a tipy jak prodávat na profesionální úrovni a efektivně. Každý realitní makléř, který chce dosahovat skvělých výsledků, se musí zúčastnit. Michale díky.”

Roman Machník Dům Realit

“Michale, děkuji Ti nejen za vše zaslané, ale především za Tvůj přístup k práci nás všech realitních makléřů napříč značkami. Je skvělé, že se snažíš vzdělávat i nás všechny z konkurence, kteří o to stojíme a chceme se posouvat dopředu, protože je to potřeba. I po 10 letech v realitách se pořád mám co učit a jsem rád, že se můžu učit i zrovna od Tebe. Děkuji Ti moc.”

Mgr. Radek Pavlíček RE/MAX

“Seminář Michala je jedním slovem skvělý. Je to chytrý člověk s obrovskými zkušenostmi, entusiasmem a zároveň pokorou. Pracuji v realitách desátým rokem a přesto jsem na spoustu tipů a poznatků „zíral s otevřenou pusou“. Takže pokud si myslíte, že už o realitách víte vše a není co zlepšovat, Michal vám ukáže, že určitě je J Michale, díky, že se dělíš o své know-how a jak máš napsáno na svých stránkách – opravdu bojuješ za lepší realitní trh.”

Jan Ledvina QARA

“Michale, jsem rád, že i po téměř dvaceti letech v realitách a nespočtu školení jsem se zúčastnil Tvých seminářů. To, co jsem se od Tebe dozvěděl, mj. zábavnou a poutavou formou, mě posouvá dále. A to, co mi přijde vůbec nejdůležitější, je to, že vše vychází z Tvé vlastní a fungující PRAXE.”

Michal Starý – MAVO – Invest

“Co k tomu napsat. Já vidím nápaditého, chytrého, pracovitého, důsledného makléře který umí velmi dobře zaujmout. Dost věcí znám a dělám je automaticky, ale díky tomu co jste udělal jsem některé procesy pojmenoval a snad i je prodám, myslím ty procesy. Už nepojedu na autopilota. Ale úplně ze všeho nejlepší je Evernote, je to geniálně prostý, funkční. Kupujeme a prodáváme vlastní nemovitosti, je to zboží, to bych Vám prodat nenechal. Ale co bych Vám nechal prodat i když sám jsem makléř, dům ve kterém bydlím. Víte proč?”

Omlouváme se, ale je vyprodáno.