Makléři Makléřům | Práce s expertní oblastí makléře | živý seminář 21. 2. 2018 v Olomouci

Práce s expertní oblastí makléře

21. 2. 2018 v Olomouci

od 9.00 hod. do 16.00 hod.
Jeremenkova 40B, Olomouc

Možnost ubytování v Prostějově pro dvě osoby za 500 Kč – 20 min. autem.

Cena 1 990 Kč

vč. DPH a poledního obědu

Jan Fleischner je realitním makléřem od roku 2014. Za tu dobu se však dokázal vypracovat mezi 5% nejúspěšnějších makléřů sítě RE/MAX Česká republika. Za svou krátkou kariéru se mu podařilo dosáhnout provizního obratu 4 mil. Kč. V roce 2017 navýšil svoji produkci o 150%, ale především prodal všechny nemovitosti, které nabral do své nabídky. Neustále posouvá úroveň i efektivitu svých služeb. V týmu na Honzových kvalitních prezentacích pracuje aktuálně šest lidí. V semináři “Práce s expertní oblastí makléře” vám ukáže, jak díky důsledné práci v lokalitě, kde působíte, dosáhnete skvělých výsledků i vy. Podělí se s vámi o všechny online a offline marketingové aktivity, díky kterým už nevytočíte jediné studené volání, protože vám zákazníci budou volat sami. Přihlaste se na živý seminář 21. 2. 2018

Jak se stát místním realitním expertem? Vysvětlím vám, proč je důležité mít svou expertní oblast. Ukážu vám, jak se v ní pohybovat i všechny možné způsoby lokálního marketingu, který funguje a způsobuje, že se na vás lidé obrací sami od sebe.
Proč využívat sílu sociálních sítí?

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby. Všemu vévodí Facebook jako nástroj, který vám pomůže snadno vybudovat vaši osobní značku. A já vám ukážu, jak na to.

Prezentace nemovitostí. Vysvětlím vám, proč je ohromně důležité delegovat. Naučím vás dívat se na profesionální prezentaci nemovitostí v širších souvislostech. Tak, aby vaše práce generovala další práci.