Makléři Makléřům | Práce s expertní oblastí makléře | živý seminář 21. 2. 2018 v Olomouci

Práce s expertní oblastí makléře

26. 4. 2018 PRAHA | 22. 5. 2018 OLOMOUC | 3. 10. 2018 PRAHA | 24. 10. 2018 OLOMOUC

přesné místo bude upřesněno měsíc před seminářem

Cena 1 990 Kč

vč. DPH a poledního obědu

Jan Fleischner je realitním makléřem od roku 2014. Za tu dobu se však dokázal vypracovat mezi 5% nejúspěšnějších makléřů sítě RE/MAX Česká republika. Za svou krátkou kariéru se mu podařilo dosáhnout provizního obratu 4 mil. Kč. V roce 2017 navýšil svoji produkci o 150%, ale především prodal všechny nemovitosti, které nabral do své nabídky. Neustále posouvá úroveň i efektivitu svých služeb. V týmu na Honzových kvalitních prezentacích pracuje aktuálně šest lidí. V semináři “Práce s expertní oblastí makléře” vám ukáže, jak díky důsledné práci v lokalitě, kde působíte, dosáhnete skvělých výsledků i vy. Podělí se s vámi o všechny online a offline marketingové aktivity, díky kterým už nevytočíte jediné studené volání, protože vám zákazníci budou volat sami. Přihlaste se na některý z živých seminářů – v Praze 26.4 a 3.10. a v Olomouci 22.5. a 24.10. 

Jak se stát místním realitním expertem? Vysvětlím vám, proč je důležité mít svou expertní oblast. Ukážu vám, jak se v ní pohybovat i všechny možné způsoby lokálního marketingu, který funguje a způsobuje, že se na vás lidé obrací sami od sebe.
Proč využívat sílu sociálních sítí?

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby. Všemu vévodí Facebook jako nástroj, který vám pomůže snadno vybudovat vaši osobní značku. A já vám ukážu, jak na to.

Prezentace nemovitostí. Vysvětlím vám, proč je ohromně důležité delegovat. Naučím vás dívat se na profesionální prezentaci nemovitostí v širších souvislostech. Tak, aby vaše práce generovala další práci.