Martin Tesárek

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil úspěšnou realitní společnost Makléři na doporučení, s.r.o. Martin je autorem populárního on-line vzdělávacího projektu Marketing pro makléře. Od roku 2016 zhodnocuje své zkušenosti i na poli realitního developmentu ve společnosti 2M INVEST.

Do roku 2010 byste Martina potkali jen na atletické dráze. Od svých 12 let do 22 let prakticky každý den trénoval, aby se stal profesionálním atletem. Sny a cíle byly vysoké, povedlo se to jen částečně.

O to větší odhodlání a nesmírnou vnitřní motivaci investuje do podnikání a realitního businessu. I díky těmto vlastnostem se stal úspěšným a respektovaným realitním makléřem. Zjistil, že fyziologické předpoklady, které předurčují a limitují sportovce k lepšímu výkonu v realitním podnikání neplatí. Zato vlastnosti /vytrvalost, cílevědomost, pracovitost/ které získal ve sportu, jsou ideálním předpokladem k úspěchu.

Martin se věnuje sportu i nadále. Dvakrát týdně hraje volejbal, navštěvuje posilovnu, v zimě jezdí lyžovat a zdokonaluje se v tenise.

Vydělané peníze investuje zejména do nemovitostí a cestování. Na svých cestách si zamiloval Itálii, kterou za posledních 7 let navštívil nejméně 20×.

Když už videoprohlídka, tak ať se u toho všichni baví

Precizní fotografie jsou pro Martina samozřejmostí

Martin se rád a s chutí dělí i o své zkušenosti

 

Z realitního makléře investorem a developerem

“Když jsem v roce 2010 začínal podnikat jako realitní makléř, nebyl můj sen být makléřem. Chtěl jsem být investor. Kupovat a prodávat nemovitosti se ziskem. Chyběly mi ale finance a ještě víc zkušenosti! 

Pět let jsem dělal makléřinu jak nejlépe jsem jen uměl. Byla to pro mě cesta, jak se investorem stát. Pomáhal jsem svým klientům a zároveň se od nich učil. Svoje vydělané peníze a zkušenosti jsem zhodnotil v projektu U Zlatého beránka, který nám /třem investorům/ vygeneroval za 18 měsíců čistý zisk přesahující 13 mil. Kč.

V roce 2016 jsem založil investiční společnost 2M INVEST, která nyní hospodaří s investičním majetkem v hodnotě přes 35 mil. Kč.”