Makléři Makléřům   - Reference

Reference

Jsme realitní makléři, ale to nám nestačí. Naše zkušenosti nejsou tajné, tak je předáváme dál našim kolegům. Proč? Protože to posouvá dál nás, naše kolegy makléře i celý realitní trh! A hlavně nás to vážně baví.

Prohlédněte si všech 0 referencí
Petr DragounPetr Dragoun "Michale, stále jsem ještě duchem na semináři a vybavuji si jednotlivé diskuze, protože to diskuze byla. Bylo dost prostoru na otázky a tvá prezentace byla luxusní, poučná, zábavná a dala spoustu podnětů k přemýšlení a vůbec né nudná. Určitě budu dlouho čerpat z tvých zkušeností, které předáváš dál. Je potřeba, aby nás klienti začali vnímat pozitivněji a o tohle se snažíš. Ještě jednou děkuji a doporučil jsem Makléře makléřům všem u nás v kanceláři. Tohle je cesta, kterou musíme jít. Zdar makléřům a Makléřům zvláště."
Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel "Za mě jsem se dozvěděl a doufám že i přiučil těm věcem, které jsem přesně potřeboval. Úplně nejvíc mi dala tvá ukázka procesů, které děláš u každého úkonu, to je přesně to, co mi chybělo! Dneska už sedím nad popsaným papírem a vytvářím si vlastní procesy, kterými se budu řídit. Taky ti moc děkuji za tvůj kamarádský přístup, který jsi od první minuty zvolil. Pomohlo to celé atmosféře. Určitě budu rád, když budeme v kontaktu a někdy se sejdeme i na ještě méně formálních místech, jako je třeba nějaká dobrá pivnice :-)."
Ing. Jarmila DubováIng. Jarmila Dubová "Martine, chci vám moc poděkovat za seminář, který mě opravdu nezklamal, protože obsahoval spoustu informací a návodů, které jsem rozhodnuta aplikovat co nejdříve, což není vůbec běžné. Nejdříve jsem byla překvapena šíří záběru, začal jste opravdu "od podlahy" rozborem stravy, životosprávou a duševní hygienou, ale jak se mi to rozleželo v hlavě, zjistila jsem, že je to ten jedině správný základ, na kterém se dá dále stavět. Váš přístup k řešení problému vlastní efektivity mě doslova nadchnul. Doporučené aplikace a techniky mě opravdu strašně moc baví, díky moc! Přála bych si víc takových skvělých lidí v naší branži. Přeji mnoho zdraví a úspěchů v další práci."
Ing. Ivana PetrlováIng. Ivana Petrlová "Michale zdravím z Olomouce. Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za příjemně strávený den na vašem školení Podnikatelské techniky makléře, spoustu informací a pozitivní energie. Jak jsem Vám říkala osobně, Váš styl práce, Vaše naladění je mi blízké. Děkuji také za zaslané materiály a odkazy, prokoušu se tím a určitě něco využiji při své práci."
Ing. Tomáš NechvátalIng. Tomáš Nechvátal "Na školení Podnikatelské techniky makléře jsem přijel s nijak velkým očekáváním, protože pár školení jsem zažil a teoreticky vysvětlit problematiku je jedna věc a přenést ji do praxe je věc druhá. Velmi mile mě naopak překvapil přístup Michala Součka. Od začátku panovala naprosto uvolněná a přátelská atmosféra a Michal nám předal svoje know-how tak, jak moderní makléřinu dělá on a přesně ukázal, co mu funguje a co ne. Naprosto perfektní školení praktika, ne pouze teoretika a toho si cením. Chcete být lepší v tom, co vás baví a děláte rádi. Jestli je to obor realitního makléře, tak školení vřele doporučuji, posunete se vpřed."
Mgr. Radek PavlíčekMgr. Radek Pavlíček "Seminář Michala Součka je jedním slovem skvělý. Je to chytrý člověk s obrovskými zkušenostmi, entusiasmem a zároveň pokorou. Pracuji v realitách desátým rokem a přesto jsem na spoustu tipů a poznatků „zíral s otevřenou pusou“. Takže pokud si myslíte, že už o realitách víte vše a není co zlepšovat, Michal vám ukáže, že určitě je J Michale, díky, že se dělíš o své know-how a jak máš napsáno na svých stránkách – opravdu bojuješ za lepší realitní trh."
Bc. Tomáš Bartůšek, MBABc. Tomáš Bartůšek, MBA "Školení bylo perfektní, jsi opravdu profík ve svém oboru. Moc děkuji za rozkrytí tvých určitých technik a také přístupů ke klientům, určitě je ve své praxi také vyzkouším a využiji, pokud by bylo nějaké další školení, rád se určitě zúčastním. Ještě jednou díky za super den!"
Ing. Eva LachováIng. Eva Lachová "Michalův seminář v Olomouci (01/2018) byl velmi přínosný pro naše další podnikání v realitách. Viděli jsme, jak to dělají profíci – s nadšením, velikými zkušenostmi, znalostí regionu, poznatky psychologie, jak vypadá zasloužené štěstí. Michal je pro mě velkou inspirací, jak vylepšit naši práci, kam směřovat, jak se dál vzdělávat, do čeho investovat. Odkryl nám své cesty, léty vypilované postupy práce s movitými klienty i daňovou optimalizaci. Potěšilo mě, kolik šikovných kolegů do Olomouce přijelo z Ostravy, z Brna, Břeclavi i dalších měst. Celý seminář byl zkrátka perfektní, těším se na další komunikaci."
Radek MotykaRadek Motyka "Seminář byl pro mě milým překvapením, byl úplně jiný než ostatní, které jsem dosud absolvoval - což je mi velmi sympatické. Koneckonců také pracuji jinak než většina makléřů… Líbí se mi, že i někdo na takové pozici jako je Martin to „netlačí“, aby z klientů vyždímal co nejvíce, ale má jiné hodnoty! Pokud člověk (nejen makléř) chce začít pracovat a žít efektivně, případně efektivněji :-) určitě si od Martina odnese nějakou inspiraci. Za mě příjemně strávený den a seminář Martina Tesárka doporučuji."
Anna PtáčkováAnna Ptáčková "Chtěla bych tím tímto poděkovat za skvělé školení v Olomouci a vůbec nelituji, že jsem vážila z Plzně cestu. Školení bylo pro mne velmi inspirativní, plný návodů, jak si ulehčit svou práci a tím mít čas pro rodinu a sebe. Dal si mi přesný návod jak šetřit nejen můj čas, ale čas i mým makléřům, kterým jsem předala můj popsaný sešit a rozumy, které jsem na Tvém školení nabrala. Obdivuji Tvé nasazení, energii a chuť. Těším se na další shledání."
Věra ŠimíčkováVěra Šimíčková "Martine, seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře byl pro mě velmi přínosný. Předal jsi nám spoustu hodnotných informací, které makléře, ale i jiné obchodníky může posunout o velký kus dopředu. Jsi určitě velkou inspirací nejen pro nováčky v realitním oboru, ale i pro ty, co jsou na realitním trhu o mnoho déle. Můžu říci, že jsem si Tvůj seminář užila. :-)"
Bc. Tomáš Bartůšek, MBABc. Tomáš Bartůšek, MBA "Chtěl bych touto cestou poděkovat za tvé školení v Olomouci, bylo super a ukázalo mi nové a hodně dobré možnosti. Mnoho aplikací jsem již využíval, ale ne na takové úrovni jako ty, což je škoda, jelikož díky tvým návodům dokáží opravdu ušetřit spoustu času. Byl bych rád, kdyby byli i další školení na moravě, určitě bych se rád zúčastnil :-)"
Antonín KrumniklAntonín Krumnikl "Ahoj Martine, díky za zajímavý seminář. Část sportovců a porovnávání s podnikateli pro mě byla dlouhá, ale v momentě kdy ses překlopil do pojednání o efektivitě mě seminář začal opravdu bavit. Uvědomil jsem si jak rozdílně lze nahlížet na delegování a tým jako takový. Z první části jsem si poznamenal následující: “Oni to nevidí a vy mi to snad prominete” a taky vizualizaci úspěchu, protože to dělávám a připadal jsem si občas jako blázen. Je skvělé vědět, že ne jediný. Na části efektivity jsem popsal zbylý papír a za tento přínos ti děkuji. Pokud bych měl vyhodnocovat přínos v penězích věřím, že se investice do Tvého semináře vrátí několikanásobně."
Jana BalákováJana Baláková "Martine Tvůj seminář se mi hodně líbil :-) Byl velmi inspirativní, plný návodů, jak si ulehčit a zefektivnit svou práci. Výborný přístup k semináři, příprava, prezentace, energie po celý den semináře.... Nic jsi nepodcenil, na vše jsi byl připraven. Od semináře jsem očekávala, že najdu způsob jak sladit nebo urovnat a usnadnit si svou práci. Takže, návod mám, nyní pracuji na tom, aby má práce byla efektivnější a měla čas i na osobní život. Martine VELKÉ díky, bylo mi ctí Tě poznat!"
Mgr. Radek PavlíčekMgr. Radek Pavlíček "Martina Tesárka sleduji od roku 2014, kdy jsem se účastnil i jeho Marketingu pro makléře. Považuji ho za jednoho z nejinspirativnějších lidí v realitním byznysu u nás a velkého profesionála, který má co předat i lidem pohybujícím se v realitách 10 i více let. Seminář o efektivitě práce mě naučil používat moderní aplikace, které velmi urychlí a zjednoduší celý proces prodeje nemovitosti."
Ing. Eva LachováIng. Eva Lachová "Seminář s Martinem Tesárkem v Olomouci byl prostě super, asi nejlepší realitní seminář, na jakém jsme za svých 12 let podnikání v realitách byla. Byla to kombinace nadšení, energie, zkušeností, pečlivé práce s daty, objasnění cest k denním i velkým úspěchům v realitách. Potěšilo mě, že to bylo celé srozumitelné i pro makléře kolem 50ti let, že vše je uplatnitelné v našem podnikání postupně a kdykoliv. Mě nejvíc oslovila VIZUALIZACE, kterou také mnoho let používám, ale myslela jsem si, že je jen pro věřící lidi. Podle Martina to může fungovat u všech lidí, což je úplný objev. Až bude i z naší dcery makléřka, určitě ji pošlu na takové školení. Za pár peněz tolik know-how, to je krása. Díky a budu se těšit na pokračování."
Mgr. Lenka Záveská KöstingerováMgr. Lenka Záveská Köstingerová "Michalův příjemný civilní projev a výklad, ze kterého čiší upřímná chuť předat své know-how, je jedním slovem inspirující. Pokud hledáte nové cesty a nechcete ustrnout na místě, doporučuji seminář Podnikatelské techniky makléře :-)"
Mgr. Zuzana KibritovMgr. Zuzana Kibritov "Martinovo školenie som si veľmi užila. Bolo plné energie, výbornej atmosféry a cenných informácií. Inšpiratívne pre mňa bolo ako dokáže maximálne využívať výdobytky modernej doby vo svojej práci. A obdivujem ho za jeho sebadisciplínu. Nakoplo ma to k tomu, aby som naplno využívala a plánovala si svoj čas v práci i v súkromí. Ďakujem!"
Michal SokolMichal Sokol "Absolvoval jsem celkem dvě školení: Nejkratší cesta k referenčnímu businessu od Honzu Fleischnera a Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře od Martina Tesárka. Z každého jsem si odnesl mnoho zajímavých postřehů a návodů jak se posunout ve své práci o kus vpřed. Doporučuji každému."
Martin TesárekMartin Tesárek "Realitního makléře Michala Součka z povzdálí sleduju díky internetu už od roku 2014. Jako školitele jsem ho však viděl prvně až v prosinci 2017 na jeho školení Podnikatelské techniky makléřem, které bylo jedním slovem SKVĚLÉ! Michalův pohled na osobní marketing makléře je mi blízký a i přes to, že se sám v této oblasti snažím neustále zdokonalovat, odnesl jsem si hodně zajímavých podnětů, které se budu v roce 2018 snažit implemetnovat do své on-line marketingové komunikace. Tahle Michalova videoprohlídka je pro mě nedosažitelnou metou - to množství emocí, které na vás z videa srší je prostě neskutečné! Podle mě, nejlepší realitní video na českém realitním trhu! Prodávat nemovitost a nebýt makléř, je pro mě Michal Souček jasnou volbou! Od makléřů jako je Michal bychom se všichni měli učit! Jsem v realitách od roku 2010 a Michalovo školení bylo i pro mě, zkušeného makléře, obsahově velice zajímavé - například jeho analytický pohled při práci s videi na youtube.com byl hodně inspirativní. Neméně zajímavé bylo i téma off-line práce s kontakty v dnešní on-line době. Seminář Podnikatelské techniky makléře mohu všem makléřům - nováčkům, i ostříleným profíkům, s čistým svědomím doporučit!"
Ing. Lenka PilčíkováIng. Lenka Pilčíková "Martin je živý důkaz toho, že když se člověk rozhodne dělat svou práci kvalitně, chytře a s "lidskou tváří", tak je možné dosáhnout svých cílů a plnit si své sny. Zároveň je to člověk, který ve své práci je schopen uplatňovat nejnovější trendy a tím posouvat business a realitní branži o stupínek výš. Oceňuji, že na svém semináři Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře, odkrývá své know-how a jednoduchým a srozumitelným způsobem pomáhá kolegům dosáhnout lepších výsledků. Jeho seminář je plný energie, praktických tipů a inovací, které jsou schopny makléře posunout ve své práci dál. Jeho seminář vřele doporučuji :)"
Oskar HantákOskar Hanták "Ahoj Martin, najskôr mi dovoľ vysloviť veľkú vďaku za to, že som sa mohol zúčastniť na tvojom seminári "Sebariadenie, seba motivácia a efektivita práce realitného makléra“. Seminár bol explóziou informácii, ktoré budem ešte veľmi dlho „prežúvať“. Hovorí sa, že ak si odnesieš čo i len jednu užitočnú informáciu zo vzdelávacej akcie a zavedieš ju do praxe, tak to stálo za námahu, čas i peniaze. Ja som si z tvojho semináru odniesol plné Mikulášske vrece informácii, ktoré sa budem snažiť postupne dostať do mojej každodennej práce. Ihneď som začal používať Dropbox a Evernote. Tvoja myšlienka prepojenia vrcholového športovca a makléra profesionála je proste geniálna. Tiež som nejaký rok profesionálne hrával hádzanú, tak mi to krásne „zacvaklo“. Delegovanie činností, pravidlo 80:20, efektivita využívania pracovného času, plánovanie, ale aj oddych, koníčky, strava, predstava úspechu... Mohol by som pokračovať, ale to chce proste počuť na vlastné uši, vidieť na vlastné oči, profesionálneho športovca , makléra a Človeka s veľkým "Č" na jeho superlatívmi ovenčeného seminára. Doporučujem, má to hodnotu niekoľkonásobne vyššiu, ako zaplatíte. Mňa to zo Slovenska vyšlo na tri dni času, ale dalo mi to obrovskú slobodu. Martin, Ján a Michal, patrí vám obrovská vďaka. Teším sa na ďalšie semináre."
Zdeněk FibrichZdeněk Fibrich "Martine, ještě jednou Ti touto cestou děkuji za pozvání na Tvoji včerejší přednášku, která byla ve všech směrech velmi přínosná a skutečně musím uznat, že jsi člověk na správném místě a jsem si jistý, že dokážeš (a dokazuješ i nyní) neskutečně velké obchodní věci - klobouk dolů, vedle Tebe si připadám jako realitní makléř velikosti okresního přeboru :-) Nejsem si jistý, zda-li je to vhodné (rád bych se zúčastnil i příště), dovolím si Ti napsat zpětnou vazbu: naprosto unikátní a velmi hodnotné informace o způsobu Tvé práce - skutečně k nezaplacení, obsahově a tematicky super, nemá cenu se rozepisovat, jsi No.1."
Jaroslav KrausJaroslav Kraus "Martine, moc Ti děkuji za velice přínosné školení. Je velice inspirativní pozorovat někoho, kdo je ve stejném věku a má již takové výsledky v několika oborech zároveň. Jsi krásnou ukázkou, že pro úspěch v podnikání není potřeba pracovat nejvíce, ale naopak je nezbytné pracovat chytře a efektivně. Všichni, kteří chcete posunout svou realitní činnost a své myšlení o několik kroků dále, vřele doporučuji, abyste se dalších podobných akcí neváhali zúčastnit!!!"
Roman MachníkRoman Machník "Martine, i pro mě byl tvůj seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře hodně obohacující setkání plné zajímavých informací, které pokud začnu někdy používat, tak mě to určitě "vystřelí" mezi makléřskou elitu. V Tvém podání byly všechny ty informace tak jednoduché a triviální, ale moc dobře vím, že to úplně tak není a že jsou to léta praxe a odříkání. Je fajn, že tento projekt vznikl a že se snad konečně začnou stávat z nás makléřů kolegové a ne konkurenti, vypadá to, že pár jsem jich už snad i měl tu čest poznat. Ještě jednou děkuji."
Mgr. Pavel NovotnýMgr. Pavel Novotný "Martine, díky moc za seminář s tebou (Vámi), kterého jsem se zúčastnil poprvé. Bylo to pro mne přínosné nejen obsahově, ale i možností poznat kolegy z jiných kanceláří a trochu se vymanit se svého „časoprostoru“ a formy a míry uvažování o realitách. Vlastní prezentace, se kterou jsi si dal jistě mnoho práce, byla zajímavá a sám jsem si uvědomil, že je nutno použít nově určité nástroje k vlastnímu řízení času a delegování a to nejen toho byznysového života. Pokud budete pořádat další semináře na témata, která mne zaujmou, tak se jich velmi rád zúčastním."
Dana HlízováDana Hlízová "Školení Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře v úterý bylo hodně povedené. Děkuji za něj! Ráno si vždycky říkám, jak to mají nastaveno ti sportovci, aby se jim dařilo. Hlavně se teď musím naučit představovat ten úspěch, o kterém jste na školení mluvil. Teď se mi zrovna moc nedaří. U nás na Kladně teď právě nemáme co prodávat. Přestože pracuji v realitách cca 13 let, žádné odkazy na prodeje nemám, žádná doporučení. Věřím, že začátkem nového roku to bude i díky vašemu školení jen lepší."
Petr BenešPetr Beneš "Martinův seminář jednoznačně doporučuji. Jelikož sám aktivně sportuji, oceňuji Martinovo pojetí o úzkém propojení byznysu s vrcholovým sportem, kde platí stejná pravidla k dosažení vytyčeného cíle. K úspěchu v realitách a podnikání vůbec tu najdete inspirace víc než dost. Jsem přesvědčen, že pomůže všem podnikatelům, a to nejen z oblasti realit."
Karel ZelinkaKarel Zelinka "Michale, Děkuji za tvůj naprosto skvělej seminář Podnikatelské techniky makléře. Za poslední dobu jsem navštívil spoustu školení a přednášek, ale žádná mi nedala tolik, jako tvoje. Je skvělé poslouchat rady a názory člověka, který ví o čem mluví, a vše má vyzkoušené v praxi (teoretiků je hodně). Jsem přesvědčen, že pokud se budu řítit dle tvého „návodu“, bude vše fungovat ještě lépe, než doposud. Vynaložené finanční prostředky jsou zanedbatelné v porovnání toho, kolik informací a dobrých rad jsem dostal. Tvůj seminář můžu doporučit každému, kdo to v naší profesi myslí vážně a chce se posunout dál. Ještě jednou díky a na příště si mě určitě opět napiš!"
Oskar HantákOskar Hanták "Obsah aj forma seminare Podnikateľské techniky makléra boly na vysokej profesionálnej úrovni. Atmosféra seminára bola viac než výborná! Čo je veľmi dôležité, že Michal drží slovo. Všetko do bodky, čo sľúbil nám aj ihneď poslal. Moje odporúčania pre maklérov, choďte na Michalov seminár, aby sa realitný trh zdvihol na vyššiu úroveň. Za mňa vynikajúca hodnota za peniaze."
Peter DrábekPeter Drábek "Martin, Ďakujem hodnotný seminár, na ktorom som sa dozvedel absolútne konkrétne informácie, ako si menežovať čas, s akými nástrojmi pracovať (software), ako delegovať úlohy, tých informácii je veľa (super, že posielaš aj prezentáciu emailom, môžeme sa k jednotlivým témam vrátiť kedy potrebujeme) jednoducho si dal každému výborný návod a cestu ako by mal fungovať úspešný maklér. Rozdiel v projekte MaklériMaklérom, ich seminármi oproti populárnym konkurenčným seminárom je ten, že tu sa neprezentujú „motivačné omáčky“ s hromadným „ťapkaním“ na konci témy, tu sa prezentujú konkrétne veci. Nie každý je ochotný odkryť svoje know-how a v seminároch MaklériMaklérom som sa práve toto dozvedel. Ešte raz ďakujem za odvážny projekt, veľa energie a nápadov do ďalšej podobnej práce."
Bohumil KubecBohumil Kubec "Michale, Tvé školení mi dalo opravdu moc, už jsem tě viděl na školení v Top Hotelu Praha, tak jsem věděl do čeho jdu! Díky za svkělé informace a někdy na další akci, ahoj!"
Karel ZelinkaKarel Zelinka "Honzo, Rád bych ti touto cestou poděkoval za tvé školení. Podle mě bylo nápadité a dobře zpracované. Tvé školení mi dalo především to, že jsem si uvědomil co je správné pro budování své značka a potvrdil jsi mi moje letité domněnky. I když si nepřipadám starý tak takto mladí a úspěšní lidé ke kterým Ty se jistě řadíš mě vždy motivují k zamyšlení se nad sebou samým a k nutným změnám. Ještě jednou díky za inspirativní školení."
Michal SoučekMichal Souček "Za poslední čtyři roky jsem utratil statisíce korun za offline školení, online kurzy, semináře, webináře. Koupil, přečetl a poslechl jsem si desítky knih o osobním rozvoji, reklamě, marketingu a podnikání. A za celou tu dobu mě nejvíc ovlivnili tři lidé. Carmine Gallo, který napsal knihu Tajemství skvělých prezentací Steva Jobse, Vojtěch Kostiha, který vedl seminář se stejným názvem i obsahem a v neposlední řadě je to Martin Tesárek a jeho online školení Marketing pro makléře a živý seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce realitního makléře."
Roman MachníkRoman Machník "Michale, děkuji Ti nejen za vše zaslané, ale především za Tvůj přístup k práci nás všech realitních makléřů napříč značkami. Je skvělé, že se snažíš vzdělávat i nás všechny z konkurence, kteří o to stojíme a chceme se posouvat dopředu, protože je to potřeba. I po 10 letech v realitách se pořád mám co učit a jsem rád, že se můžu učit i zrovna od Tebe. Děkuji Ti moc."
Ing. Pavel PekárekIng. Pavel Pekárek "Michalův seminář „Podnikatelské techniky makléře“, mohu vřele doporučit, jak začínajícím, tak již zkušeným realitním makléřům. Celý seminář je nabitý informacemi z praxe, tak aby si v něm každý mohl nalézt to „své“. Osobně jsem díky Michalovi získal mnoho zajímavých poznatků a informací, které se budu snažit začlenit do svého podnikání. Michal má přátelský přístup, výborný projev a je s ním navíc legrace:-) 10/10."
Radomír KočíRadomír Kočí "Honzovo školení bylo jedním slovem: perfektní! I když pro mě sociální sítě nejsou ničím neznámým, dozvěděl jsem se nové informace, které jsem po školení ihned s úspěchem aplikoval do praxe."
Petr VošmíkPetr Vošmík "Honzo, moc děkuji že sis ve svém nabitém programu našel čas a přijel jsi předat své marketingové zkušenosti i našim realitním makléřům. Podle jejich ohlasů byla tvoje prezentace perfektní! Ať se Ti daří a těším se na další školení."
Jan VeseckýJan Vesecký "S menším odstupem času po navštívení Michalových seminářů musím stoprocentně potvrdit, že všechny praktiky a tipy, které se nám Michal snažil nenásilnou formou vštípit do hlavy, jsou nutné k vykonávání efektivní a moderní makléřiny. Ještě jednou díky Michale, že jsem se toho mohl zúčastnit a přeji hodně úspěchů do další práce."
Tomáš VojtekTomáš Vojtek "Martin, tvoje videa ako predať nehnuteľnosť su stále bezkonkurenčné. Bredbehol si čas a dobu na veľmi dlho. Som zo Slovenska a tvoja dokumentácia je to najlepšie čo som mohol buď pozrieť alebo prečítať. Po dlhom prebíjaní sa životom a skúšaní mnohých povolaní som sa pred pár mesiacmi dal na cestu Realitného Makléra. Náplňa ma ponúkať ľuďom servis, ktorým sa odlišujem od ostatných a maklérstvo nie je len o provízii ale hlavne značke a pocite z dobre vykonanej práce. Tvoje videa mi dávajú neskutočný impulz a orientovanie sa v mapách realít. Napriek rýchlo kurzu realitky pre ktorú pracujem, až zhliadnutím tvojich dokumentov sa cítim ako človek ktorý vidí v tomto biznise skutočné hodnoty. Ešte raz ďakujem Martin a viem si predstaviť aký perfektný kurz by si vedel vytvoriť pre začinajúcich maklérov."
Ing. Anzhela PitekováIng. Anzhela Piteková "Michale, ráda bych ti poděkovala za tvoje semináře, které mi nejen oprášily staré znalosti, ale přinesly i hodně nových informací a inspiraci! Jako lektor jsi výborný! Přednášíš věci, které jsi vyzkoušel v praxi a které skutečně fungují! A hlavně, tvoje semináře nejsou nudné a jsou nejen poučné, ale i zábavné. Díky moc! P.S. Až budeš pořádat další, můžeš mě rovnou přihlásit."
Jan PavlisJan Pavlis "Michalovi semináře byly bomba! Otevřelo mi to ty opradové dveře do podnikání v realitách a až budu moudřejší, využiju své peníze tak, jak jsem se na Michalových seminářích naučil."
Jana CísařováJana Císařová "Michale ráda bych ti poděkovala za Tvé semináře, Tvůj osobní přístup i motivující příklady z praxe. Přesvědčil jsi mě, jak je důležité přizpůsobovat se novým technologiím za pomoci využití sociálních sítí, nebo webu pro zvýšení nejen svého obratu, ale i celkového zviditelnění. Díky i za mnoho dalších užitečných rad z realitního oboru."
Ing. Věra VránkováIng. Věra Vránková "Na semináře Michala jsem šla s jistotou, že celé jeho školení je založeno na základě jeho osobních zkušeností. Je mi blízká jeho přirozenost a fakt, že to, co říká, taky dělá. Dostala jsem spoustu nových informací i podnětů, jak přemýšlet jinak a dělat věci jinak, a ted' už je to na mně. Díky Michale za inspiraci."
Karel ZelinkaKarel Zelinka "Michale, díky za školení. Jsi pro mě vzor v oblasti realit a předání tvých zkušeností pro mě bylo velkým přínosem. Pochopil jsem, že je v dnešní době velice důležitá kvalitní prezentace nemovitosti a to především videoprohlídky nemovitosti, kvalitní fotografie a poutavý popisek. Školení mi dalo i úplně jiný pohled na to, jak se starat o své klienty. Ještě jednou díky a snad někdy příště."
Mgr. Zuzana KibritovMgr. Zuzana Kibritov "Michal je výborný školiteľ, má veľké skúsenosti z praxe a dokáže podať informácie zaujímavou formou. Sám sa neustále školí a vzdeláva a na svojich školeniach zdieľa všetky najnovšie trendy a informácie z realitného trhu. Páči sa mi na ňom, že je férový, úprimný a chytrý! Naozaj vám má čo ponúknuť!"
Jan LedvinaJan Ledvina "Michale, jsem rád, že i po téměř dvaceti letech v realitách a nespočtu školení jsem se zúčastnil Tvých seminářů. To, co jsem se od Tebe dozvěděl, mj. zábavnou a poutavou formou, mě zcela jistě posune dále. A to, co mi přijde vůbec nejdůležitější, je to, že vše vychází z Tvé vlastní a fungující PRAXE."
Martin TesárekMartin Tesárek "Honza Fleischner je pro mě ukázkovým příkladem ambiciózního mladého člověka, který dokáže naplno využít ke svému podnikání sílu sociálních sítí - zejméma Facebook a Youtube a díky nim si ve velice krátkém čase vybudovat pověst úspěšného realitního makléře a předčít tím svou konkurenci, která se o to samé snaží dlouhé roky a častokrát bez prokazatelných výsledků. Honzovo školení bylo i pro mě, zkušeného realitního makléře obohacující - zejména pak Honzovy zkušenosti s lokálním marketingem, díky kterým získává do portfólia nové nemovitosti, aniž by musel někoho "obtěžovat studeným voláním." Na kluka ve věku 23 let super výkon!!! Máme se od mládí co učit :-) Víc takových mladých lidí! Honzovo školení s čistým svědomím doporučuji!"
Ing. Pavel PekárekIng. Pavel Pekárek "Martinův kurz „Marketing pro makléře“, mohu vřele doporučit, jak začínajícím, tak již zkušeným realitním makléřům. Celý kurz je velice jasně a srozumitelně strukturovaný, tak aby si v něm každý mohl nalézt to „své“. Osobně jsem díky kurzu získal mnoho zajímavých poznatků a informací, které jsem úspěšně začlenil do svého podnikání. Martin má profesionální přístup, výborný projev a finální výsledek 100% splnil moje očekávání."
Petr BenešPetr Beneš "Martin pozvedl úroveň realitního byznysu o několik levelů výše. Sledoval jsem Martinovy kroky od natočení prvních videí a před tím, kam se za tak krátkou dobu dostal se svými prezentacemi, musím smeknout. Peněz investovaných do kurzu "Marketing pro makléře" rozhodně nelituji a mohu jen doporučit. Je to skvěle připravený a přehledný návod, který vás dovede k úspěchu."
Michal SoučekMichal Souček "Marketing pro makléře byl pro mě impuls a ten správný profesní restart, díky kterému jsem se do naší profese zakoukal ještě víc. Pochopil jsem díky tomu spoustu jednotlivých věcí, ze kterých se podvědomě utvořil jeden funkční celek, který mě motivuje být stále lepší, inspiruje stále se učit a bavím se i mnohem lepšími výsledky zejména co se efektivity prodeje týče..."
Marcela BudkováMarcela Budková "Váženému panu Tesárkovi bych tímto velmi ráda poděkovala za tvorbu úžasného projektu Marketing pro makléře. V době, kdy jsem narazila na tento vzdělávací program a rozhodovala se pro přihlášení do členské sekce, jsem cítila téměř po 4 letech v oboru realit potřebu zapracovat na sobě a získat novou myšlenku, najít novou cestu, povzbudit a tzv. „nakopnout“. Navíc stereotyp a „zajeté koleje“ nevnímám z dlouhodobějšího hlediska jako efektivní a motivující. A tak se stalo :-) Už po prvním videu v členské sekci mi bylo jasné, že to je přesně to, co jsem potřebovala – nenásilný, přitom velmi „našlápnutý“ vzdělávací program pro realitní makléře, který baví, inspiruje, vzbudí touhu překonat překážky, odlišit se, najít si svůj směr a chtít být opravdu profesionálem v oboru. Co víc? Každé vzdělávací video, které pan Tesárek natočil, je upřimné! Ano, vzdělává konkurenci s cílem opravdu makléřům pomoci v realitním podnikání. Vzdělávacím programem pro makléře mé nadšení z tvorby projektů pana Tesárka nekončí, naopak. Velmi oceňuji jeho veškeré vzdělávací videokurzy pro majitele nemovitostí, např. 1. realitní videokurz v České republice, který je podle mého názoru bezkonkurenční. Ve své praxe si čím dál více uvědomuji, jak je velmi důležité podporovat realitní gramotnost a snažit se vzdělávat laickou veřejnost. Proto velmi fandím Martinu Tesárkovi, jeho společnosti Makléři na doporučení, s.r.o. a dalším projektům, které pomáhají široké veřejnosti vzdělávat se a nám makléřům učit se a být profesionály v oboru."  
Inka BranunerováInka Branunerová

"Moc děkuji Martinovi za jeho projekt Marketing pro makléře. Videa jsou velmi srozumitelná s reálnými příklady z praxe. Velmi mi pomohl především v oblasti osobního marketingu. Nyní všechny získané nové poznatky zavádím do své praxe a těším se na výsledek. Vřele všem makléřům doporučuji."

Jana UtěkalováJana Utěkalová "Dlouho jsem váhala, zda se do Marketingu pro makléře mám přihlásit, jestli investované peníze opravdu zúročím. V realitách jsem teprve začínala, zkušenosti takřka žádné, tak jsem to riskla. A nelitovala jsem! V ucelené podobě jsem se dozvěděla jednotlivé kroky, jak efektivně a bez zbytečných chyb nastavit své podnikání. Musím říct, že Martin je skvělý lektor, který informace podává srozumitelně, nebojí se poukázat na chyby z vlastních začátků a tím získává důvěru od svých posluchačů. Kurz zahrnuje všechna témata důležitá pro práci makléřa - telefonování, sbírání kontaktů, sociální sítě a dokonce tvorbu vlastních www stránek. Obrovským bonusem je, že se k tématům mohu jako člen kdykoliv vracet a tak nejsem závislá na čase zveřejňování jednotlivých lekcí. Martina velmi chválím a doporučuji."
Adam GombosAdam Gombos "Už nějakou dobu jsem hledal způsob jak se jednoznačně odlišit od ostatních makléřů a vymanit se tak z často negativního vnímání této profese ze strany veřejnosti. Váš program Marketing pro makléře mi dal jasnou odpověď. Investice ve výši několika tisíc korun byla naprosto zanedbatelná v porovnání se získanými informacemi. Vlastní web je dnes pro mě samozřejmostí, stejně jako ebook či aktivita na sociálních sítích. Dokonce občas publikuji i články, což se ale musím přiznat, že toto mě doopravdy moc nebaví :-) Výsledek je však takový, že mě lidé sami kontaktují s nejrůznějšími dotazy a v tom ideálním případě chtějí rovnou pomoci s prodejem nemovitostí."
Jiří VinařJiří Vinař "S panem Tesárkem jsem probíral fungování nově vznikající realitní kanceláře. Na všechny mé dotazy mi pečlivě odpověděl. Konzultace s ním vřele doporučuji."
Mgr. Radek PavlíčekMgr. Radek Pavlíček "Pana Tesárka, resp. jeho videokurz – 7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti jsem „objevil“ na jaře roku 2014. Byl pro mě, jakožto realitního makléře, naprostým zjevením v realitní branži. Díky jeho videokurzu a projektu Marketing pro makléře jsem přehodnotil svůj pohled na práci realitního makléře, změnil jsem své zaběhlé postupy a jsem si jistý, že to byla správná volba. Martinu Tesárkovi upřímně vděčím za to, že mě naučil přemýšlet nad prodejem realit, marketingem a obchodem jinak."
Marek LovíšekMarek Lovíšek "Do kurzu Marketingu pre maklérov, som po viacerých pochybnostiach vstúpil a môžem povedať že nebanujem. Našiel som v ňom cenné informácie ktoré denno denne využívam a ku ktorým by som sa tak ľahko nedostal. Určite by som odporučil tento kurz, boli to dobre investované peniaze do seba a môjho podnikania."
Jan HeilandJan Heiland "Marketing pro makléře byl skvělý! Pomohl mi v tom, že dokážu propagovat svoji práci a zapůsobit na lidi, daleko profesionálněji, než předtím. Děkuji."
Michal ŠtrynclMichal Štryncl "Marketing pro makléře mohu jen doporučit. Z kurzu jsem si vzal spoustu důležitých informací, týkající se sociálních sítí a techniky které používat při náběru. Sociální sítě tipu facebook a google+, používám každý den, před kurzem jsem netušil, že by mi to mohlo pomoct v podnikání. Další důležitou informací, pro mě byla, jak natáčet videoprohlídky. Věřím, že každý si v Marketingu pro makléře najde, co potřebuje."
Ondřej SotorníkOndřej Sotorník "Setkání s Martinem Tesárkem bylo zlomové v mém podnikání v realitním byznysu. Najednou jsem viděl mladého a úspěšného člověka, ze kterého vyzařuje pohoda a vstřícnost. Prostě vlastnosti makléře, které jsem ve svém okolí zatím moc neviděl. Najednou se ve mně zapálila taková ta zdravá dravost dokázat, že se dostanu na jeho úroveň minimálně stejně rychle jako on a na trhu, který je tomu pražskému trochu vzdálenější. To bude neuvěřitelný úspěch. Přeji všem lidem v Praze a okolí, kteří zvažují prodej, nákup nebo investici v nemovitostech, aby měli šanci se potkat s tímto odborníkem. Je to totiž ten jeden z mála profesionálů, kteří nevytáčejí čísla, ale hovory přijímají. A to je meta, kam se každý podnikatel chce dostat. Včetně mě."
Petr ŠtěpánekPetr Štěpánek "Dobrý den pane Tesárku, před několika týdny jsem s vámi komunikoval ohledně vašeho kurzu pro makléře 21. století. a před pár dny jsem se rozhodl do něj vstoupit, i když jsem teprve na samém začátku, bez zkušeností a bez nemovitostí, investoval jsem vydělané peníze právě do vašeho kurzu. Protože jsem docela mladý, také vidím veliký potenciál v internetu pro tuhle "naši" práci. Víte, rodiče mi příliš nevěří a zakázali mi abych do vašeho kurzu investoval, ale já jsem se rozhodl trochu riskovat a později všechny překvapit úspěchem. Jestli Vás tím nebudu otravovat, rád bych napsal, že k tomuto kroku mě dovedl Bůh, slyším v hlavě Jeho hlas abych Vám napsal a spolupracoval s Vámi. Věřím, že bych touhle prací mohl především lidem pomáhat (v realitní kanceláři, kde jsem začal pracovat občas slyším, jak mí kolegové pomohli svým klientům z dluhů a podobné věci). Mám dojem, že dělat těžké věci se vždy vyplatí. Abych se dostal k jádru věci. Chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možné se na nějaký čas (týden nebo jen pár dní) podívat na to, jak konkrétně Vy pracujete, jak chodíte na prohlídky, točíte videa, uzavíráte smlouvy... Bylo by to pro mě velikou motivací a taky zkušeností. Já samozřejmě mám kolegy, se kterými bych mohl spolupracovat, ale táhne mě to k Vám, omlouvám se, možná to zní divně, ale kdybych to nenapsal, měl bych pocit, že jsem promeškal šanci na zlepšení svých dovedností a také že bych promarnil to, co mi Bůh přichystal. Děkuji za Vaši práci, za přístup, který máte ke svému povolání. Je to pro mě motivací."  
Vladimír TurýnekVladimír Turýnek "Píšu ti s ohromným nadšením. Přibližně před týdnem jsem čistou náhodou narazil na Marketing pro makléře a úplně mě to fascinovalo! Je úžasné, že chceš pomáhat ostatním makléřům. Už samotná videa, která jsou zdarma, poskytují ohromné množství informací a postupů, které by makléř neměl zanedbávat a měl by se jim věnovat. Díky tobě budou někteří makléři úspěšnější a šťastnější. :-) Realitní makleřina mě ohromně zajímá. Sleduji videa na Makléři na doporučení, Marketing pro makléře i YouTube.cz, kde máte zveřejněný webinář, různá videa a atd. Vše je to ohromně zajímavé, ohromně pokrokové a je vidět, že z vás mluví zkušenosti. Mé stálé hledání je nejspíš zapříčiněné tím, že bych se chtěl věnovat realitám, je to i můj sen. Jenže už se o to pokouším necelý rok a stále bez výsledku. Určitě to není neúspěch, je to zkušenost při které jsem zjistil, že musím dělat něco špatně. Pročítal jsem stránku Makléři na doporučení a zjistil jsem, že lze s vámi spolupracovat. Neváhal jsem a vyplnil jsem formulář a odeslal. Určitě nedělám průzkum trhu a nejsem od konkurence. Jsem klučina, co by chtěl něco dokázat, dělat to, co by ho bavilo a mohl tím někomu pomoci a také plnit si své sny. Myslím to vážně, že bych se chtěl stát Makléřem na doporučení. V Makléřích na doporučení vidím ohromný potenciál do budoucna, tím jsem si jist. Děkuji vám už za tak ohromné množství informací, které jsou volně dostupné. Ohromně si toho vážím, co už jste teď udělal pro mě a děláte i pro ostatní."
Ing. Petr KrumIng. Petr Krum
"Dobrý den, Martine, moc Vám děkuji za Vaši zprávu. Mám radost, že se mi podařilo dostat se do stovky nejrychlejších. Nemám pochybnosti o tom, že přijetí Vaší nabídky bude patřit mezi mé nejlepší investice. Děkuji Vám za to, že jste se rozhodl podělit se s námi o své zkušenosti a nabídl nám dobrou alternativu s vyloučním našich chyb a omylů. A vydobýt trochu prestiže naší profesi - to nemá chybu.
Moc se těším na vše, co přijde!"
Michal JochMichal Joch "Martine, rád bych napsal jen pár řádků. Všiml jsem si, že chvalozpěvy na Vás jdou ze všech stran, ale přesto i já se přidávám k řadě těch, co Vám děkují. Rád bych Vám poděkoval ze otevření očí, jakým směrem se ubírat. V realitách jsem od roku 2008 (kromě roční přestávky na srealitách), ale vždy jsem byl pouze makléř, který dělal od 50 - 70% provizí. Až do jednoho květnového večera, kdy na mě vyskočila reklama na FB a tam Vy. Popravdě, ten večer jsem už neusnul a říkal si, sakra jak se člověk stejně starý jako já, se stejnou zálibou (sociální sítě, sledování nových trendů na internetu, youtube a pododbně) dostal k tak propracovaným stránkám, videím a hlavně k vlastní realitní kanceláři? Od toho dne už jsem nad tím přemýšlel úplně jinak - koukám na videa, videoblogy, stránky ostatních a k 1. 10. 2014 zakládám vlastní realitní kancelář JOCHreality. Vše je postavené na tom, co jsem odkoukal od Vás. Žiju na malém městě ve Východních Čechách a myslím (doufám), že všechny Vaše rady a nápady půjdou převést i na náš region. Budu dál koukat na Váš obsah a i já se pokusím přijít s něčím, co by třeba mohlo jednou inspirovat Vás. Jezdím často do Prahy, máte u mě oběd. Ještě jednou děkuji, bez Vás bych teď asi seděl v kanceláři před ADOLEM a volal jako předešlých 6 let. Jste frajer - mějte se FAJN."
Radoslav ZáreckýRadoslav Zárecký "Pamätám sa, keď som niekedy v noci zbadal na internete Martinove úvodné 3 videá. Zaujalo ma to a o pár dní neskôr som našiel, že robí kurz Marketing pro makléře 21. století a iba pre 100 realitných maklérov. Povedal som si to je pecka, to sa určite zaplní za 1 deň. V deň, keď Martin spustil školenie, nikdy nezabudnem, od rána som mu volal, nech mi rezervuje jedno miesto, že tam v jeho školení chcem byť. Martin sa ma spýtal zaujímavú otázku, resp. sa čudoval jednej veci. Povedal mi, že som zabehnutý realitný maklér, mám vlastnú osobnú stránku (www.zarecky.sk), že prečo chcem ísť na jeho školenie. Povedal mi, že zopár ľudí, čo má svoje stránky apod. mu povedalo, že oni jeho školenie nepotrebujú, oni predávajú a vedia už všetko. Školenie Marketing pro makléře 21. století, bola moja najlepšia investícia, ktorú som mohol spraviť pri rozvoji samého seba, svojho podnikania. Martin ma naučil marketingu na sociálnych sieťach, do jeho školenia som si myslel, že viem napr. o Facebooku všetko a po zhliadnutí jeho videí som zistil, že viem tak 10%. Ukázal mi nástroje, programy na internete, ktoré mi neskutočne šetria čas. A super je, že k tomu obsahu mám doživotný prístup. Martin mi otvoril oči vo veľa veciach, za čo som mu veľmi vďačný. Mal som cez neho možnosť využiť bonus, ktorý ponúkal a to zadarmo vytvorenie vlastnej www stránky. Jednu som už mal, ale nie je stránka ako stránka. Zbytočne máte pekne vizuálne spravenú stránku, keď neviete ako s ňou pracovať, aby Vám priťahovala klientov. Cez Martina sme otvorili túto stránku: www.predajteajvasu.sk Martin, veľmi pekne ti ďakujem, to čo si ma naučil, dennodenne to využívam. Odporúčam, odporúčam, odporúčam."
Michal EndlerMichal Endler "Zapojil jsem se do projektu pana Martina Tesárka Marketing pro makléře a musím říci, že tento kurz byl úplně perfektně načasovaný a moc se mi líbil jeho průběh. Po osobním setkání s Martinem jsem byl nadšen! Je to velmi sympatický a vstřícný človíček a moc rád s ním budu i nadále v kontaktu ohledně jeho profesionality, která je opravdu skvělá a jeho kurz bych doporučil všem!"
Stanislav DurchánekStanislav Durchánek "Na začátku jsem zvažoval, zda mám investovat 12 tisíc do svého vzdělání. Jsem s kurzem velmi spokojen. Tou rozhodující informací, proč jsem se rozhodl vstoupit, bylo, že jste se zmínil, že příliv klientů z internetu Vám umožnil opustit realitku a založit si svoji vlastní (pracovat sám na sebe). Přiznám se, že byl i můj cíl. Díky Vašemu kurzu Marketing pro makléře jsem se po 5 letech práce u velké realitní sítě osamostatnil a začal pracovat jako nezávislý realitní makléř. Součástí kurzu bylo i zprovoznění vlastních webových stránek www.Durchanek.cz, které postupně rozvíjím. Napsal jsem i e-book o pronajímání bytů, točím videoprohlídky a pravidelně komunikuji se současnými klienty pomocí email marketingu. Nové klienty získávám i svým působením na sociálních sítích. Toto vše jsem se naučil díky Vašemu kurzu. Martine, děkuji Vám za vše!"
Jan MazánekJan Mazánek "Po přečtení různých realitních článků, jsem si řekl, že se musím ve svém oboru ještě více zdokonalit. Po zhlédnutí několika videí a jeho webových stránek, jsem se rozhodl investovat své peníze a začít se s pomocí Martina Tesárka vzdělávat. MUSÍM ŘÍCT, ŽE TO BYLO JEDNO Z MÝCH NEJLEPŠÍCH ROZHODNUTÍ, JAKÉ JSEM V ŽIVOTĚ UDĚLAL! Martin mi ukázal nový pohled na práci, ukázal nový způsob, kterým lze svou práci zjednodušit a zefektivnit. Díky tomu si více vážím sám sebe a jsem ochoten pracovat pouze s lidmi, kteří ocení, co pro ně dělám."